Дещо про “жіночий алкоголізм”
Розповімо про навіяні міфи та про дійсність цієї хвороби! Дізнайся зараз та поділись корисним з іншими!
- Алкоголізм, щороку набуває яскраво виражених жіночих рис. 10 років тому співвідношення жінок і чоловіків, що звернулися по наркологічну допомогу, складало 1:12 – 1:10, нині воно збільшилося до 1:4. А в Європі і США цей показник вже досягає 1:3 – 1:2.
- Проблема жінок, хворих на алкоголізм, обросла величезною кількістю міфів.
- Термін “жіночий алкоголізм”? Це найперша помилка, такого захворювання не існує в Міжнародній класифікації хвороб. Так, перебіг цієї патології у представниць слабкої статі має свої особливості, проте немає підстав говорити про те, що це самостійне захворювання.
- Жінка, яка п`є – невдаха, що опустилася? Проблеми з алкоголем можуть бути не тільки у чоловіків, але і у успішних жінок.
- В розвитку алкоголізму у жінок визначальну роль грає генетика? До 76 відсотків родичів питущої жінки, також випивають.
- Жінки спиваються “благородними” напоями? Немає жодної різниці – з якого саме напою починає свій алкогольний шлях людина.
- Жінки спиваються швидше? Це твердження правильне. Дійсно, жінці достатньо в середньому трьох місяців для розвитку залежності. Але всеодно організм індивідуальний, тому вже після першого запою можна стати узалежненим.
- Запій – доля лише чоловіків? Це – доля й жінок.
- Жінки намагаються за допомогою алкоголю подолати стрес? Це чоловічий спосіб зняття напруження. Жінки стреси, зазвичай, “заїдають”.
- Жінки п`ють поодинці? Через соціальні і психологічні табу жінка приховує своє пияцтво, п`є нишком, щоб ніхто не бачив.
- У жінок алкоголізм перебігає складніше, ніж у чоловіків? Навпаки, похмілля жінка переносить легше, всі симптоми менш інтенсивні.
- Жіночий алкоголізм невиліковний? Будь-який алкоголізм невиліковний за визначенням. Цей діагноз довічний. Можна кинути пити, і ремісія триватиме рівно стільки, скільки в організм не потраплятиме алкоголь.
- Жінка, яка зловживає алкоголем, не хоче відмовлятися від своєї поганої звички? У переважній більшості випадків вона фізично не може цього зробити, тому що алкоголізм – не звичка, а важка хвороба.
Зверніться зручним способом зараз, ми завжди готові допомогти:
- 068 222 83 22
- 073 603 02 22
- 066 920 42 21