Міфи та помилки про лікування кашлю?
В таку погоду дуже легко застудитися, дізнайся як не варто лікувати кашель!
1. Кашель можна не лікувати: рано чи пізно сам пройде
Якщо ми говоримо про кашель на фоні застуди, тобто при вірусній інфекції, значить, ми говоримо про гострий кашель. Виводити себе з цього стану набагато важче, ніж вчасно вилікуватися.
2. Кашель потрібно лікувати антибіотиками
Антибіотики призначає лікар. І тільки для лікування бактеріальної інфекції. У більшості ж випадків простудний кашель викликаний вірусами.
3. У приміщенні повинно бути тепло і сухо
При гіперреактивності бронхів занадто сухе повітря може провокувати напади кашлю. До того ж він сприяє «засиханню», згущенню мокроти і ускладнює відкашлювання.
4. При вологому кашлі можна застосовувати протикашльові препарати
Всі знають, що цього робити не можна: кашель – це безумовний рефлекс, що дозволяє вам виштовхнути з дихальних шляхів все шкідливе і непотрібне.
5. Якщо призначені антибіотики, то застосовувати відхаркувальні препарати не має сенсу
Давайте не плутати: бактеріальна інфекція – хвороба, кашель – симптом. Антибіотики вам призначають, щоб знищити причину недуги. А симптоматична терапія в різних випадках може посилити їх лікувальні або, навпаки, побічні ефекти.
6. Рослинні препарати безпечніше хімії
В сучасних синтетичних препаратах дози діючої речовини підібрані дуже чітко, а небажані побічні ефекти зведені до мінімуму.
7. Банки та гірчичники – кращий засіб від кашлю
Відразу обмовимося: ніякі прогріваючі процедури не можна застосовувати при онкологічних і серцево-судинних захворюваннях. В інших випадках можливо. Питання – чи є в цьому сенс? Легені і бронхи зовні не прогріти.
Зверніться зручним способом зараз, ми завжди готові допомогти:
- 068 222 83 22
- 073 603 02 22
- 066 920 42 21